O nas


Nowa Przestrzeń
 to przede wszystkim młodzi, ambitni ludzie, dla których praca nad projektem jest realizacją pasji.

Nasza firma działa na rynku usług remontowych od 2009 roku. W procesie rebrandingu na przełomie lat 2013-2014 jej początkowa nazwa "Świstak" uległa przekształceniu.


Nowa Przestrzeń - nowa nazwa firmy wraz ze sloganem twoje wnętrze - nasza pasja, to wyraz tego
, że praca jest dla nas jednocześnie realizacją pasji. Ciepłe, pomarańczowe kolory znaku mają być wyrazem wpisanego w filozofię firmy zaufania oraz wykazywanego latami doświadczenia przyjaznego kontaktu z klientem. Dodatkowo surowy i pozbawiony szczegółów charakter logo ma symbolizować precyzję, według nas tak bardzo cenną w branży budowlanej. Prostota i nowoczesność formy oznaczają, że w naszej pracy podążamy za najnowszymi trendami.


Dotychczas naszymi klientami były głównie osoby prywatne. Mamy jednak również doświadczenie w pracy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zasięg naszych działań obejmuje głównie Toruń i teren województwa kujawsko-pomorskiego. Otwarci jednak jesteśmy na współpracę na terenie całej Polski.


Lata doświadczenia i wysokie umiejętności w zakresie usług remontowych zapewnią Twoim wnętrzom najwyższy komfort i piękno.

Główna
Galeria prac
Oferta
O nas
Polecamy
Kontakt

Kontakt:

NOWA PRZESTRZEŃ
Waldemar Szóstakowski
tel. 503-405-986
biuro.nowaprzestrzen@gmail.com
www.nowaprzestrzen.pl

 

Join now and claim bonus william hill uk - wbetting.co.uk